Jak Modelowaliśmy Projekt Transformacji Spike Hall W 4 D BuildEXT

Kluczowe jest stosowanie najwyższej jakości materiałów spełniających wszystkie normy. Pomaga to stworzyć komfortową przestrzeń do bezpiecznej, efektywnej pracy. Posiadanie podwyższonej podłogi sprawiło również, że bardziej ekonomiczne było określenie 3-metrowych sufitów —a o stopę wyższych niż zwykle—, aby poprawić oświetlenie dzienne w budynku. “Użyliśmy płyty sprężającej, która zapewniała całkowitą głębokość konstrukcyjną wynoszącą zaledwie 10 cali, mówi ” Pierce. Zwykle, jak twierdzi, jego firma nie zalecałaby klientom instytucjonalnym systemu sprężania, ponieważ takie systemy są trudne do wykonania w przyszłych usługach, w związku z czym otrzymuje się system konstrukcyjny o głębokości 30 cali. Krytykuje się tu raczej nieuzasadnione i celowe wyrażanie dysfunkcji strukturalnych. Mosty termiczne powstają nie tylko poprzez kolumny konstrukcyjne lub dźwigary, które wyrażają się ścianami zewnętrznymi, na przykład w szkole Hunstanton School Smithsonów lub w niektórych budynkach Miesa w IIT.

air halls steel constructions intitle:how

Publiczność siedziała na ławkach lub przy stołach przed sceną lub na balkonach przy jednej lub większej liczbie ścian. Wieczorem mogli swobodnie przychodzić i wychodzić i nie ograniczali się do czasów występów. Po przywróceniu monarchii dwadzieścia lat później wznowiono zainteresowanie teatrem. W nagrodę za lojalność wobec Korony Karol II udzielił patentów dwóm zespołom teatralnym w Londynie, Davenantowi i Killigrewowi, na wystawianie dramatów. Prezentowali się w różnych miejscach w całym mieście, zanim założyli stałe teatry przy Drury Lane i Covent Garden. Później król udzielił ograniczonych patentów kilku kolejnym teatrom w Londynie.

Idąc Naprzód Z Aktywnym Projektowaniem

Po II wojnie światowej to telewizja doprowadziła do upadku teatru. Do tego czasu wiele starszych teatrów było postrzeganych jako staromodne i nie odwoływało się do nowoczesnego stylu życia klasy robotniczej. Spadająca widownia i rosnące koszty utrzymania spowodowały wyburzenie wielu teatrów, zwłaszcza jeśli znajdowały się one w zniszczonych przez bomby centrach miast, które miały zostać przebudowane. Inne zostały przystosowane do różnych zastosowań, takich jak sale bingo lub kluby nocne. Rewolucja przemysłowa spowodowała migrację wielu ludzi z kraju do rozwijających się miast przemysłowych. Spowodowało to upadek teatrów wiejskich, chociaż niektóre zespoły objazdowe w całym kraju nadal działały, ale głównie ze względu na wyposażenie stodół. Jednak w bardziej zaludnionych ośrodkach miejskich nastąpił znaczny wzrost liczby budynków teatralnych.

Również Na BuildingGreen

Najważniejsze parametry to temperatura powietrza, przepływ powietrza i wilgotność. Należy również rozważyć utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości powietrza.

Jak Zmieniał Się Projekt Budynków Teatralnych Na Przestrzeni Czasu?

Płyta może bezpośrednio stykać się z podniesioną podłogą wokół rdzenia budynku, na przykład w pobliżu wind, a beton może wymagać szlifowania, aby zapewnić równomierny szew. W niniejszym raporcie szczegółowo zbadane zostaną te i inne potencjalne korzyści, aby zapewnić podstawową wiedzę i integracyjne zrozumienie potrzebne do wykorzystania tych korzyści poprzez skuteczne projektowanie i zarządzanie projektami. Podobnie jak w przypadku każdej strategii obiecującej poprawę wydajności i trwałości projektu, modułowe metody budowy muszą zostać poprawnie uproszczone i oparte na holistycznej perswazji hala pneumatyczna i podejściu, aby osiągnąć obiecany potencjał. Z zewnątrz sala koncertowa Walta Disneya znana jest ze swojego eleganckiego kształtu i zewnętrznej części ze stali nierdzewnej. Jednak pierwotnie zewnętrzna część budynku miała być kamienna, ponieważ oświetlałaby światło z jego otoczenia i miała delikatny blask. Zamiast tego komitet kierowniczy i fundatorzy projektu poprosili o stal nierdzewną ze względu na Bilbao, inny projekt, z którego słynął Gehry, miał tytanową fasadę. Nie spodobało się to Gehry’emu, ponieważ według zapisów próbował przerobić je na kamień na zewnątrz, ale to nie zadziałało.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *